NOWE OCHRANIACZE W ODZIEŻY TRILOBITE BY SAS-TEC

NOWE OCHRANIACZE W ODZIEŻY TRILOBITE BY SAS-TEC

Już teraz w naszych produktach TRILOBITE znajdziecie ochraniacze by SAS-TEC. W trosce o Wasze bezpieczeństwo podnieśliśmy parametry ochrony do poziomu LEVE 2! Zaufaliśmy tym ochraniaczom bo SAS-TEC  jest innowacyjnym producentem z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie ochrony ciała. W skrócie Ci ludzie połamali zęby na opracowywaniu technologii ochrony.

Dla nas najważniejsze jest to, żeby poza bezpieczeństwem dostarczyć Wam produkt, który będzie wygodny. Dzięki tym ochraniaczom udaje się te dwie rzeczy połączyć idealnie. Dlaczego? Dlatego, że ochraniacze SAS-TEC podczas codziennego użytkowania są miękkie dzięki czemu nie krępują ruchów. Dopiero pod wpływem uderzenia twardnieją pochłaniając całą energię i doskonale chroniąc nas przed negatywnymi skutkami wypadku.

Więcej szczegółów:

  • Duży komfort podczas noszenia oraz swoboda ruchu
  • Zapewniają doskonałe rozproszenie siły uderzenia
  • Niska Waga
  • Ochraniacz zachowuje swój oryginalny kształt nawet po dużej liczbie uderzeń
  • Można je czyścić pod wodą, ponieważ absorpcja wody jest mniejsza niż 1%
  • Wydajność tłumienia wzrasta proporcjonalnie do siły uderzenia
  • Nowe ergonomiczne kształy, zapewniają największą możliwą ochronę podczas uderzenia
  • Ochraniacze są na tyle wytrzymałe, że nawet po wystąpieniu upadku można je ponownie stosować

O Trilobite

Trilobite® Premium Aramid Fashion, to jeden z najbardziej technicznie zaawansowanych produktów w tym segmencie. Nasza chęć wyznaczania nowych trendów i nie podążanie  za już utartymi ścieżkami daje nam możliwość wymyślania wciąż nowych rozwiązań. Trilobite® to kompleksowa i zaawansowana technologicznie odzież o nowoczesnym wyglądzie, zaprojektowana dla szerokiego grona motocyklistów. W najnowszych kolekcji skupiliśmy się na cechach wodoodpornych, jak również opracowaliśmy  nową warstwę zewnętrzną Trilobitex® wyposażoną w nanotechnologię.

Od 2012 roku Trilobite® z determinacją produkuje odzież (np. spodnie parado)  bazując na motocyklowym doświadczeniu naszych specjalistów. Nigdy nie przestajemy w szukaniu i odnajdywaniu nowych i lepszych rozwiązań aby zapewnić naszym klientom bezpieczną i wygodną jazdę. Noszenie Trilobite® oznacza bycie innym tak samo nasze produkty postrzegane są jako inne w porównaniu do pozostałych spodni dostępnych na rynku.

Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę producenta : www.trilobitemoto.com