PROGRAM POWYPADKOWY TRILOBITE

PROGRAM POWYPADKOWY TRILOBITE

Trilobite Premium Aramid Fashion wychodzi naprzeciw swoim klientom, oferując: Program Trilobite Crash.

Każdy motocyklista, który podczas wypadku uszkodzi swój motocykl lub ubrania Trilobite (kurtkę, bluzę, spodnie) ma szansę
otrzymać nowy produkty za darmo pod warunkiem, że uzupełni odpowiedni formularz na stronie producenta
opisujący dokładnie zdarzenie i warunki wypadku. Więcej informacji można znaleźć na stronie

PROGRAM POWYPADKOWY TRILOBITE

O Trilobite

Trilobite® Premium Aramid Fashion, to jeden z najbardziej technicznie zaawansowanych produktów w tym segmencie. Nasza chęć wyznaczania nowych trendów i nie podążanie  za już utartymi ścieżkami daje nam możliwość wymyślania wciąż nowych rozwiązań. Trilobite® to kompleksowa i zaawansowana technologicznie odzież o nowoczesnym wyglądzie, zaprojektowana dla szerokiego grona motocyklistów. W najnowszych kolekcji skupiliśmy się na cechach wodoodpornych, jak również opracowaliśmy  nową warstwę zewnętrzną Trilobitex® wyposażoną w nanotechnologię.

Od 2012 roku Trilobite® z determinacją produkuje odzież (np. spodnie parado)  bazując na motocyklowym doświadczeniu naszych specjalistów. Nigdy nie przestajemy w szukaniu i odnajdywaniu nowych i lepszych rozwiązań aby zapewnić naszym klientom bezpieczną i wygodną jazdę. Noszenie Trilobite® oznacza bycie innym tak samo nasze produkty postrzegane są jako inne w porównaniu do pozostałych spodni dostępnych na rynku.

Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę producenta : www.trilobitemoto.com